تبلیغات
ضد منـافق - هشدار...
        

» هشدار... ... مقالات و گزارشها ,

 

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان عزیز سلام.

همانطور که می دانید طی روزهای اخیر موجی از تهاجمات دنیای کفر به سوی مقدسات مسلمانان آغاز شده و مثل اینکه سر پایان هم ندارد.چون همین امروز مطلع شدیم که سلمان رشدی مهدور الدم کتاب جدید خود را بر علیه مقدسات ما چاپ و منتشر نموده است.

این نوع حملات بر علیه مقدسات دین مبین اسلام که همواره با طاغوتیان و استعمارگران به مبارزه برخواسته همیشه وجود داشته اما در این برهه حساس زمانی که ما در آن قرار داریم به شدت در حال اوج گیری است.

در این میان متاسفانه عملکرد بسیار ضعیف بعضی مسئولین ما در این خصوص خشم و عصبانیت و کینه مقدس مسلمانان ایران زمین را که داعیه دار حکومت اسلامی در جهان هستند برانگیخته است.متاسفانه مسئولین مربوطه بعد از مدت زمان زیادی حدود بیشتر از ۲۰ روز تازه به فکر افتاده و در حال انجام اقداماتی هستند.

و درود بر مردم قهرمان ایران که در محرم حسینی با لباسهای عزا در روز جمعه بر علیه این اقدام اعتراض کردند.درود بر مسلمانان سرتاسر جهان که این اقدامات را تحمل نکرده و بر علیه آن اعتراض کردند.درود بر جوانان پرشور سوریه که سفارت کفر را به آتش کشیدند...

گروه آنتی منافق نیز ضمن محکومیت این اقدام همراه با مسلمانان تمام دنیا اولا به دنیای کفر هشداری جدی می دهیم که منتظر جواب این اقدامات خود از سوی مسلمانان دنیای اسلام باشند و همچنین به مسئولین گوشزد می کنیم که در خصوص این مسائل مواضع جدی تر و سریعتری را اتخاذ کنند.

به اطلاع مسلمانان ایرانی می رساند که به لطف خدا برای توسعه فعالیت های گروه آنتی منافق اقداماتی در دست داریم که ان شاءالله به زودی به آگاهی خواهد رسید.

والله عزیز ذوالانتقام

گروه آنتی منافق


ویرایش شده در یکشنبه 24 اردیبهشت 1385 و ساعت 03:05 ق.ظ

نوشته شده در یکشنبه 16 بهمن 1384 و ساعت 10:02 ق.ظ توسط : آنتی منـافق

نظر ها () || [لینك مطلب]