تبلیغات
ضد منـافق - دروغهای حقوقی !
        

» دروغهای حقوقی ! ... بازتاب ها و اخبار ,

 

  اخیرا مطلع شدیم که آقای سیف زاده ، ( وکیل هرزه نگار اینترنتی مجتبی سمیع نژاد ) مدتی قبل ( چهارشنبه شانزدهم شهریور 1384ساعت 16:57 ) در وبلاگ خود مطالبی را در مورد وی و دادگاه و موارد اتهامی اش نوشته که بررسی و ذکر چند تذکر به دستگاه قضایی در مورد وی و اظهاراتش را ضروری می دانیم :

اصل موضوع از این قرار است :

1-   جناب وکیل ، در وبلاگ خود اظهار داشته است که : " وبلاگ دفترچه خاطرات خصوصی افراد است که با دسترسی به password میتوان مطالب آنرا مطالعه و ملاحظه نمود . بدون داشتن آن کلید رمز امکان دسترسی به آن مقالات وجود نداشت، لذا در صورتیکه اکثر جرایم فوق در وبلاگ محقق میگردید رکن مادی حقیقی جرم یعنی نشر وانتشار اصولا واقع نشده تا بتوان متهمی را تحت تعقیب قرار داد" .

سند : http://m-seifzadeh.blogfa.com/post-52.aspx

2-       آقای وکیل می گوید این اظهارات را در مسیر رسیدگی به این پرونده ، در شعبات 13 و 1084 (بدوی) و 36 و 78 (تجدید نظر) مطرح کرده است !

سند : http://m-seifzadeh.blogfa.com/post-52.aspx

3-       آقای وکیل می گوید شعبه 78 تجدید نظر این دفاع بی معنا را از وی قبول کرده است !!!

 سند : http://m-seifzadeh.blogfa.com/post-52.aspx

در این زمینه باید گفت :

1-   اگر آقای سیف زاده واقعا وبلاگ نویس باشد ( که در ادامه اثبات می گردد که اصولا وی وبلاگ نویس نیست واین وبلاگ نیز توسط شخص وی اداره نمی شود و صفحهء شخصی وی محسوب نمی شود ) می داند که اظهاراتش کذب محض است. چون حتی ما نیز توانسته ایم این اکاذیب را از وبلاگ وی بخوانیم ! پس او به کذب بودن این اظهاراتش "علم " دارد .

2-   جناب وکیل ، پس از طرح این جملاتی که "علم" به دروغ بودنش دارد ، اتهاماتی را نیز متوجه دستگاه قضایی کرده ! یعنی دروغی را پایه دروغی دیگر کرده . وی در ادامه نوشته است : " اتهامات مجتبی سمیع نژاد بر  مبنای وبلاگ وی بود که پس از دستگیری password آنرا بزور از موکل گرفته و با استخراج مقالات ایشان چنین اتهاماتی برای او میسازند" . یعنی وقتی خود علم به دروغ بودن جمله مبتدا دارد ، به دروغ بودن جمله خبر نیز علم خواهد داشت . نتیجتا این که او به کذب بودن این جمله : "اتهامات مجتبی سمیع نژاد بر مبنای وبلاگ وی بود که پس از دستگیری password آنرا بزور از موکل گرفته و با استخراج مقالات ایشان چنین اتهاماتی برای او میسازند" علم دارد .

در نتیجه :

1-   چیزهایی در این وبلاگ هست که همه چیز را روشن می کند . اینکه این وبلاگ به سفارش سیف زاده توسط فردی دیگر برای وی اداره می شود . مسئولیت محتوای آن با سیف زاده است اما او خودش از وبلاگ و وبلاگ داری چیزی نمی داند. یا اینکه با این کار لا اقل خواسته این گونه وانمود نماید که چیزی بلد نیست.

2-   این علل این است این جملات را ببینید و سعی کنید بفهمید علت وجود این نقطه ها در میان متن های وبلاگ آقای سیف زاده چیست ؟ " از جمله به قانون مجازات راجع به انتقال مال غیر مصوب 1308 که میگوید ( کسی که مال غیر را با علم به اینکه مال غیر است بنحوی از انحاء عینا یا منفعتا بدون مجوز قانونی به دیگری منتقل کند کلاهبردار محسوب 000 و همچنین انتقال گیرنده که در حین معامله عالم به عدم مالکیت انتقال دهنده باشد 0000 استناد نموده و فروش مال غیر را با توجه به اقرار فروشنده و خریداران محرز و مسلم دیده ، ضمن آنکه علیرغم صراحت قانونی خریداران دوم در مرحله دادسرا جهت تحقیق هم حضور نیافتند و نیز موضوع را با ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس و کلاهبرداری مصوب 67 منطبق دانستیم " 

سند : (http://m-seifzadeh.blogfa.com/post-50.aspx )

3-   علت بسیار ساده است : سیف زاده مطلبی را بصورت دست خطی یا با تایپ ناخوانا به یک تایپیست یا گرداننده وبلاگ یا دیگر موکلانش می دهد تا در وبلاگی به نام او درج شود. بنا بر این احتمال ، می توان علل وجود این نقطه ها در میان متن پست وبلاگ را کشف کرد : متن ناخوانا بوده و تاپیست نتوانسته است دستخط زیبا ! ی آقای سیف را بخواند. بنابراین اجرای وبلاگ با خود سیف زاده نیست اما مسئولیت محتوای آن با وی می باشد .

4-   سرتاسر وبلاگ سیف زاده ، احاله دادن به اصول قانون اساسی ، آیات قرآن ، مواد قوانین جزایی و مدنی و در یک کلام ، دعوت به رعایت حق وانصاف است. اما وکیلی که این چنین دروغ گویی است و از انتشار اکاذیب خود ابایی ندارد چگونه چنین ادعاهای دهان پرکنی دارد ؟ شاید اگر روزی دستگاه قضایی سعی در دفاع از حیثیت خود و برخورد با وی را داشته باشد و بدلیل انتشار این موارد در وبلاگ سیف زاده ، بخواهد وی را مورد بازخواست قانونی قرار دهد ، او مجددا در دادگاه خواهد گفت که : اتهامات محمد سیف زاده بر مبنای وبلاگ وی بود که پس از دستگیری password آنرا بزور از موکل گرفته و با استخراج مقالات ایشان چنین اتهاماتی برای او میسازند"!!!

اما چند نکته و تذکر به دستگاه قضایی :

۱- چرا به این راحتی ، کسی که هیچ اطلاعی از یک حوزه تخصصی ندارد ، وکیل یک پرونده تخصصی می شود ؟

۲- چرا قضاتی که اطلاع کافی از یک موضوع ندارند ، مسئولیت رسیدگی و تجدید نظر را بعهده می گیرند ؟ مگر مشاوران فنی کافی در اختیار ندارند ؟ چگونه براحتی یک وکیل که فاقد ذره ای اطلاعات فنی در یک موضوع است ، دروغی را ساخته و بنا به اظهارات خود وکیل ، این دروغها موثر نیز بوده است ؟

۳- چرا این وکیل ، بخاطر دروغهایی که علم به کذب بودن آن دارد تحت تعقیب قانونی و بازخواست عقلانی قرار نمی گیرد ؟ چرا اصولا او توانسته است با کمک یک دروغ ، دروغ دیگری بسازد و دستگاه قضایی را زیر سئوال ببرد ؟ چرا دروغگویی در این کشور اینقدر ساده شده است ؟

خدا را شکر می کنیم که ساختن این صفحه امضاء برای مقابله با این هرزنگاه اینترنتی ، موجب گشت تا با طیف موافقان او آشنا شویم . کسانی که در دفاع از سمیع نژاد ، از نوشتن شعر و چند جمله احساساتی ، تا جملاتی سیاسی و کثیف فراتر نرفته و یا حداکثر مانند وکیلش در دفاع  از او به دروغ واکاذیب متوسل می شوند !

و علی الله فلیتوکل المومنون

گروه آنتی منافق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ویرایش شده در یکشنبه 24 اردیبهشت 1385 و ساعت 03:05 ق.ظ

نوشته شده در شنبه 10 دی 1384 و ساعت 11:12 ق.ظ توسط : آنتی منـافق

نظر ها () || [لینك مطلب]