تبلیغات
ضد منـافق - دروغهای مبتنی بر بی اطلاعی شدید !
        

» دروغهای مبتنی بر بی اطلاعی شدید ! ... فهرست امضاء کنندگان ,

 

بسمه تعالی

بنا بر اطلاع واصله ، تعدادی از عناصر مخالف اجرای عدالت درحق هرزه نگار اینترنتی ، مجتبی سمیع نژاد ،  ادعا نموده اند که بخش یادداشت های این وبلاگ بسته شده یا خصوصی شده است.

صرفا نظر از موضوع بی اطلاعی این نویسندگان کم سواد از حوزه وبلاگ نویسی که منجر به عدم اشنایی با سرویسهای مختلف وبلاگ نویسی و حتی این وبلاگ شده است ، باطلاع می رساند :۱- همانطور که ملاحظه می گردد بخش Commenting این وبلاگ از ابتدای تاسیس باز بوده و بطور روزآمد سئوالات مراجعان ، امضاهای ذیل نامه سرگشاده و همچنین نظرات توهین آمیز و پوچ بعضی از مخالفان اجرای عدالت در مورد هرزه نگار مورد بحث مجتبی سمیع نژاد مورد بررسی و اقدام قرار می گیرد. بنا بر این ، سیستم Commenting این وبلاگ همیشه باز بوده و هست .۲- بی اطلاعی و جهل عمومی جاعل این موضوع به حدی است که از عدم وجود سرویس نظارت پیش از انتشار در نظرات سرویس میهن بلاگ - که البته یک نقطه ضعف بزرگ در آن محسوب می شود و بنا بر برخی شایعات احتمال راه اندازی آن وجود دارد - اطلاع ندارد.۳- این افراد ، موضوعی مجعول بنام یادداشت خصوصی را طرح کرده اند که معنای آن معلوم نیست. اما اگر منظور ایشان این است که فقط افراد خاصی می توانند در این سرویس و وبلاگ کامنت بگذارند ، این نیز ناشی از بی اطلاعی ایشان از وضعیت سرویسهای وبلاگ خصوصا میهن است.۴- تاکنون هیچ جوابی ، از سوی مخالفان اجرای عدالت علوی در حق هرزه نگار مورد بحث - مجتبی سمیع نژاد - به این وبلاگ واصل نشده و در فضای اینترنتی نیز موضوع روشنی بعنوان جواب یا بحث، وجود ندارد. بلکه انچه مشاهده می شود ، صرفا نوعی تبلیغات نمایشی احساساتی با نگاه معطوف به خارج از کشور مبتنی بر تحریک احساسات بدون دادن اطلاعات اصلی به مخاطب ، در رفتار مخالفان اجرای عدالت در حق این هرزه نگار اینترنتی است . نکته در خور تامل، تطابق این رفتار با الگوهای غربی معاصر است.۵- این وبلاگ تاکنون در چنین بخش به بررسی موضوع و طرح مباحث خود پرداخته و نه تنها همانطور که ذکر شد ، از ابتدای تاسیس این وبلاگ - پانزدهم تیرماه سال ۱۳۸۴ هجری شمسی- تاکنون هیچ مطلب در خور توجهی از سوی مخالفان اجرای عدالت ، دریافت نشده بلکه موضوعات مطروحه توسط این وبلاگ نیز به هیچ وجه حتی بصورت بسیاتر مختصر نیز جوابی از سوی مخالفان اجرای عدالت نداشته است. پس چه ضرورتی برای کپی برداری از رفتار مخالفان اجرای عدالت - در ویژه نمودن سرویس کامنتینگ وبلاگهای مبتنی بر سرویسهای غیر رایگان - وجود دارد ؟۶- این وضعیت در حالیست که با وجود عدم انطباق ادعای مدافعان هرزه نگار فوق در تمسک به دموکراتیزم و لیبرالیزم فرهنگی و رسانه ای - که خصوصا مبنای دفاع از وی شده است - با رفتار عملی همین مدافعان در وبلاگهای خاص در سانسور کامنت های انتقادی مدافعان اجرای عدالت علوی ، ایشان کماکان از سانسور شدن کامنت های قبیح خود در صفحه آنتی منافق شکایت دارند! باید از ایشان پرسید شما که به سکولاریزم انتشاراتی معتقدید ، کامنت های انتقادی را حذف یا منع می کنید پس چگونه از حذف کامنت های حاوی فحاشیهای غیر اخلاقی به مدیران این وبلاگ - با وجود عدم وجود ادعای لیبرالیزم و سکولاریزم تبلیغاتی در این وبلاگ - شکایت می کنید ؟بهرحال ، آنچه که همیشه روی داده است ، تکرار موضوعات قبلی و رفتار همیشگی سکولاریست های ایرانی در دروغگویی و براه اندازی جریان فریب عمومی و همگانی است. اما جامعه ایرانی و اسلامی اینترنت هشیار و آگاه است و به تکلیف خود عمل کرده و آگاهسازی عمومی را در برنامه خود دارد.و علی الله فلیتوکل المومنون

گروه آنتی منافق** وبلاگ گروهی هنری و ادبی مهر آب نیز با شعار :: فان حزب الله هم الغالبون :: به جمع حامیان اجرای عدالت در حق هرزه نگار اینترنتی مجتبی سمیع نژاد پیوست . برای آقای ثاقب و مابقی دوستان این صفحه آرزوی موفقیت داریم .


ویرایش شده در یکشنبه 24 اردیبهشت 1385 و ساعت 03:05 ق.ظ

نوشته شده در دوشنبه 5 دی 1384 و ساعت 10:12 ق.ظ توسط : آنتی منـافق

نظر ها () || [لینك مطلب]