تبلیغات
ضد منـافق - دروغپردازی ساده دلانه ! نگاهی به یادداشتهای های مدافعان سمیع نژاد
        

» دروغپردازی ساده دلانه ! نگاهی به یادداشتهای های مدافعان سمیع نژاد ... مقالات و گزارشها ,

 

عموما برای حرکت در مسیر مقابله با جریان اصیل انقلاب اسلامی و جنبش های اصولگرایانه دینی، راهی جز سنگلاخ سکولاریزم ، وجود ندارد . سکولاریزم ، به سالک خود ، ابزاری می دهد که این ابزار ، در نظر مرتکب، قوی ترین ابزار ممکن در جنگ افکار و اعتقادات است  وآن ، ابزار دروغ و فریب است.

نمونه ای از یادداشتهای های درج شده در صفحه ضد منافق با زاویه مخالفت ، مبین صحت این موضوع و همچنین فشاری است که جمع آوری امضاء از میان وبلاگ نویسان معتقد به مبانی اسلام و انقلاب اسلامی و انتشار محتویات سالم و مسئولانه در اینترنت ، بر جریان ضد معارف و فرهنگ اسلامی ایجاد نموده است.

از جمله این کامنت ها ، کامنتی است که سعی نموده ، شهادت شهید بزرگوار حاج حسن مقدس را به درگیری در میان نظام نسبت داده و دامن ضد انقلاب را از لوث آلودگی به خون شهید مقدس و هزاران شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی پاک نماید.

این کامنت بحدی رسوا و بی آبرو است که می توان گفت درج کننده آن ، یا مخاطب خود و این وبلاگ را در سطحی بسیار پایین و نازل از نظر معرفت و اطلاعات عمومی و اجتماعی فرض نموده و یا اینکه واقعا خود نیز دارای داشته ها و باورهای بسیار سطحی بوده است!

وی سعی نموده است تا با القای شبهاتی پیرامون یکی از شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در منزل خود ، با هماهنگی عناصر یکی از گروهکها و فرق منحرف عقیدتی واعتقادی و با هماهنگیهایی با اعضای خانواده خود شهید شده بوده است بشهادت رسیده و سپس بدن و منزل وی به آتش کشیده شده است ، موضوع را به موضوع شهید مقدس ارتباط دهد . در حالیکه غلط بودن اطلاعات منتشره توسط این کامنت گذار ، حتی شامل نام دقیق شهید مذکور نیز شده است و وی شهید متین فر را به نام معین فر بشکل تکراری در سراسر کامنت خود معرفی نموده است !!! یعنی خود اطلاعات پایه  ، بشکل آشکاری دروغ و آلوده بوده و قبل از هرگونه بررسی ، نتیجه را به غلط بودن می کشاند !

نمونه دیگری از این یادداشت ها ، و البته با رویکرد و جهت متفاوت ، یادداشتی است که در تاریخ : شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۸۴  توسط فردی با عنوان faryad ارسال شده است.
متن این کامنت بدین شرح است :


سلام
هر چند می دانم شما تحمل عقیده مخالف را ندارید و کامنت من در این مجموعه قرار نخواهد گرفت اما به این دلیل که شما خواهید خواند می نویسم .


اولا : خیلی دلم می خواهد با دین و آئین شما کافر باشم و مرا در لیست کسانی قرار دهید که خواهان امضای نامه برای سرنگونی آنها می باشید .


ثانیا: مجتبی سمیع نژاد هرچه بود و هرکار کرد ( که معتقدم تمام فعالیتهایش درست و به جا بوده است ) حداقل این عرضه و وجود را داشت که خود را کامل معرفی کند و این می تواند بر حقانیتش بیافزاید که این عرضه را نه من دارم و نه شما . البته دلیل من روشن است شما را نمی دانم


ثالثا : هیچگاه از دین و قران در جهت منافع خویش بهره نگیرید

از نکات جالب در کامنت مذکور می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

۱- این کامنت ، خود ، مبین صحت نظر قوه قضائیه ، گروه حدید و همچنین این وبلاگ ، بر انتشار محتوای ضد دینی توسط هرزنگارانی همچون سمیع نژاد است.

۲- کامنت نویس ، ادعا نموده است که سمیع نژاد کلیه اقدامات ضد دینی و اخلاقی خود را با هویت خود و کاملا آشکار انجام داده است !!! کامنت گذار هیچ توضیحی در مورد منبع ادعای خود ذکر نکرده اما ذکر این نکته کافیست که اتفاقا سمیع نژاد در کمال پنهان کاری و با اتخاذ اسامی مستعار مختلف و ساختن وبلاگها با اسامی و آدرسهای بسیار عجیب ، اقدام به نوشتن وبلاگ نمود و صرفا پس از دستگیری توسط دستگاه قضایی ، نام وی و ارتباط با هویت های الکترونیک - آی .دی - های مختلف وی برای همگان - اتفاقا توسط دوستان خودش در مطبوعات و وبلاگها و سایتهای همسو با وی - کاملا آشکار گردید ! .

۳- اگر کامنت گذار فوق ، به این نکته اذعان دارد که هویت کاملا آشکار ، می تواند سندی بر حقانیت باشد ، حتما به این نکته نیز اذعان دارد که پنهان کاری و اختفای حداکثری هویت ، خود دلیلی بر قصد و اهداف مجرمانه و آلوده است و همانطور که ذکر شد ، سمیع نژاد نیز همینگونه به فعالیت می پرداخت!

۴- اتفاقا کامنت گذار به این نکته معترف بوده است که هرزنگاران اینترنتی از افشای هویت خود بدلیل ترس از برخورد قانونی بیم دارند و این را دلیل روشنی برای اختفای هویت خود ذکر نموده است. پس ادعای آشکار بودن هویت سمیع نژاد چگونه طرح گشته است ؟!

۵- کامنت گذار ، مدیران وبلاگ ضد منافق را به عدم بهره گیری از دین و قرآن در جهت منافع خویش، فراخوانده است . این درحالیست که هدف این وبلاگ و معتقدان دست اندرکار و همچنین بیش از یکصد وبلاگ نویس امضاء کننده نامهء سرگشاده ، انجام وظایف الهی و مسئولیت دینی در قبال دین و قرآن و جهاد در راه خدا در جبهه سایبرنتیزم است و در راه حفظ دین و اعتقادات اسلامی ، از جان و مال خود در این راه گذشته اند. بهتر است تا نویسندگان هرزه ای همچون کامنت گذار فوق ، به نام اسلام علیه اسلام بر نخیزند وبدون تعارف ، جعل هویت و رو دروایستی حرف و اعتقاد خود را بصراحت ، همانگونه که در بخش اول کامنت خود رفتار کرده اند ، رفتار کنند و مانند این وبلاگ و دست اندرکاران آن ، در قبال هرگونه هزینه ای که بایستی در راه دفاع از اعتقادات خود بپردازند ، مسئولانه حاضر به فداکاری شوند.

کماکان ، در راه دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی عزیز ، جان برکفانه ایستاده ایم و از خداوند متعال برای همه مبارزان راه آزادی و حقیقت و اعتلای معرفت انسانی و الهی آرزوی موفقیت و بهروزی داریم .

و من الله التوفیق


رابعا : منتظر جواب شما خواهم بود

خامسا : در اینده بیشتر سخن خواهیم گفت

ویرایش شده در یکشنبه 24 اردیبهشت 1385 و ساعت 03:05 ق.ظ

نوشته شده در یکشنبه 27 شهریور 1384 و ساعت 09:09 ق.ظ توسط : آنتی منـافق

نظر ها () || [لینك مطلب]