تبلیغات
ضد منـافق - شهادت هنر مردان خداست - از وبلاگ حاج رضا
        

» شهادت هنر مردان خداست - از وبلاگ حاج رضا ... از دیگران ,

 

قاضی حاج حسن احمدی مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمد

 انالله و انا الیه راجعون

شهادت هنر مردان خداست

ولا تحسبن الذین قتلو...... قاضی مقدس بدست دشمنان عدالت و عدالتخواهی بدرجه رفیع شهادت نائل آمد . دشمنان آزادی و عدالت بدانند هر پرچمی که از دست سرداری بواسطه شهادت او بر زمین بیافتد صدهها نفر آماده برداشتن آن پرچم خواهند شد .

قاضی مقدس مردی از بهترین مردان خدا و پاکترین آنها و یکی از انقلابی ترین قضات سیستم قضایی ما بود خبر شهادت او در سایت بازتاب و ایسنا برایم بسیار تکان دهنده بود اما این راه همه آنهایی است که تنها بفکر خویش نیستند و قدم در راه اصلاح پلشتیها و زشتیها می گذارند انشاالله بزودی قاتل و قاتلین وی بدست نیروهای انقلاب دستگیر و به مجازات اعمال جنایتکارانه خود برسند و ابعاد مخفی این ترور کور و ناجوانمردانه برای مردم افشاء شود .

شهادت این مرد بزرگ و قاضی عارف وبا اخلاق و وارسته را به پیشگاه آقا امام زمان (عج) و نائب برحقش رهبر معظم انقلاب وقضات دلاور و انقلابی و مردم دلاور وانقلابی ایران و خانواده محترم و داغدارش تبریک وتسلیت می گویم تبریک از این باب که او به درجه رفیع شهادت که آمال و خواسته همه انقلابیون مسلمان است رسید و تسلیت از این باب که غم فراقش وجود تک تک دوستان و خانواده اش را در غمی جانکاه فرو برده است

نامه یك قاضی در رثای شهید احمدی‌مقدس

به گزارش خبرگزاری فارس، یك قاضی دادگستری در نوشته‌ای كه نسخه ای از آن را به این خبرگزاری ارسال كرده است می‌نویسد:وقتی خبر شهادت قاضی مقدس را تلفنی شنیدم جواب دادم مرگ در بستر زیبنده او نبود و لیاقت وی چیزی جز شهادت نیست.

قاضی حسینی سیچانی در ادامه اظهار می‌دارد:مقدس عزیز سال‌ها قبل قرار بود صدامیان خون پاك تو را در سرزمین‌های مقدس جبهه بر زمین بریزند اما مقدور نبود و تو باید زنده می‌ماندی تا از انقلاب، اسلام و عدالت در كسوت قضاوت عادلانه پاسداری كنی.


وی می‌افزاید:مقدر بود بمانی تا تلاش كنی منحرفین و فریب‌خوردگان را به مسیر انقلاب و اسلام بازگردانی چرا كه معتقد بودی آغوش ملت ما برای پذیرفتن افرادی كه علاقه‌مند به اسلام و انقلاب و مردم‌اند همیشه باز است و باید تلاش كرد آنان را به آغوش این ملت بزرگوار باز گرداند.


مقدر بود بمانی تا امروز با نثار خون مقدس خود نشان دهی راه شهادت این نقطه قوت انقلاب ما همیشه باز است و ملت ما برای ساختن نیرو و جایگزینی شهدا عقیم نیست و خط سرخ شهادت پایان ناپذیر بوده و شهیدی را از پی شهیدی به دنبال دارد و به جای هر شیهدی ده‌ها شهید دیگر به انتظار نشسته‌ و لحظه‌ شماری می كنند.


مقدر بود بمانی تا امواج پرخروش مردم را در انتخابات یك دولت تحول‌خواه و عدالت‌گرا ببینی و در آستانه تحول دولت و آمدن دولت جدید با نثار خون سرخ خود در آستانه تحول در دنیای باقی‌ قرار گیری و به همگان صلا دهی كه در باغ شهادت باز باز است.


قاضی حسینی در ادامه نوشته است:مقدس عزیز كه زندگی‌ات چون اسم با مسمایت مقدس بود مقدور بود بمانی تا اكنون در ردای سرخ شهادت جاودانه شوی.


وی در پایان این نوشته آورده است:امروز روح پاك مقدس‌ها فریاد می‌زند كه ای گلوله‌ها بر ما ببارید اما بدانید كه فرزندان رشید اسلام در دفاع از آرمان‌های مقدس خود مصمم‌تر از گذشته اعتقاداتشان را پاس خواهند داشت و داغ یك آه را بردل آمریكا و عوامل كوردلش باقی خواهند گذارد


ویرایش شده در یکشنبه 24 اردیبهشت 1385 و ساعت 03:05 ق.ظ

نوشته شده در چهارشنبه 12 مرداد 1384 و ساعت 02:08 ق.ظ توسط : آنتی منـافق

نظر ها () || [لینك مطلب]