تبلیغات
ضد منـافق - اطلاعیه ء روابط عمومی دادستان عمومی و انقلاب تهران در مورد شهادت شهید احمدی مقدس
        

» اطلاعیه ء روابط عمومی دادستان عمومی و انقلاب تهران در مورد شهادت شهید احمدی مقدس ... بازتاب ها و اخبار ,

 

دادسرای عمومی و انقلاب تهران، با صدور بیانیه‌ای،

ترور قاضی مجتمع قضایی ارشاد را محكوم كرد.

خودروی قاضی شهید حاج حسن احمدی مقدس پس از ترور و شهادت

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) متن بیانیه‌ی دادسرای عمومی و انقلاب تهران به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم،

به نام خدای شهیدان، به یاد سالار شهیدان و با درود بر كلیه شهدای انقلاب اسلامی كه با نثار خون خود نهال مقدس جمهوری اسلامی ایران را آبیاری كردند. باز هم استكبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل و آنها كه داعیه مبارزه با تروریسم را دارند، دستشان به خون عزیز دیگری آغشته شد تا در پشت نقاب به ظاهر دموكراسی خواه، طینت پست و كریه‌شان را در مواجهه با اسلام و ایران عزیز نشان دهند.

بار دیگر دستی آلوده به نفاق و كفر یكی دیگر از فرزندان صادق و خدوم انقلاب را به خاك و خون كشیده و چهره پلید دشمنان قسم خورده‌ی میهن اسلامی را آشكار نمود.

قاضی شجاع و متعهد حاج حسن مقدس معاون محترم دادستان عمومی و انقلاب تهران به هنگام خروج از محل كار خود عصر روز سه‌ شنبه مورخ ‌١١/٥/٨٤ در یك اقدام تروریستی كوركورانه هدف گلوله قرار گرفته و به شهادت رسید روح ملكوتی وی به اعلی علیین پیوست و خون وی بر زمین جاری شد.

همكاران صدیق این شهید بزرگوار پرچم مبارزه با فساد و نفاق و تبهكاری را بر دوش كشیده و راه این شهید عالی مقام را در اجرای عدالت و احقاق حق و پیاده نمودن احكام الهی ادامه خواهند داد.

دادسرای عمومی و انقلاب تهران شهادت مظلومانه قاضی شجاع و متعهد حاج حسن مقدس را به پیشگاه امام زمان (عج)، محضر مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه‌ی قضاییه و همچنین به همسر فداكار و فرزندان معصوم وی تبریك و تسلیت عرض می‌نماید.


ویرایش شده در یکشنبه 24 اردیبهشت 1385 و ساعت 03:05 ق.ظ

نوشته شده در چهارشنبه 12 مرداد 1384 و ساعت 12:08 ق.ظ توسط : آنتی منـافق

نظر ها () || [لینك مطلب]