تبلیغات
ضد منـافق - در توهین نشانه ای از آزادی بیان نیست
        

» در توهین نشانه ای از آزادی بیان نیست ... دست نوشته های حامیان ,

 

به نام خداوند عشق و رحمت

با اجازه دست اندرکاران سایت آنتی منافق .

چون احساس می کنم این سایت متعلق به همه است و همه مسئولیم که در این مبارزه با هرزه نویسی شرکت کنیم می خواهم مطلب کوچکی خدمت خانم فرزانه ارائه بدهم .

بنده نیز از شما تشکر می کنم که بدون عناد مطلبتان را نوشته اید و در کلمات شما بوی صداقت و حقیقت خواهی بلند است اما دوست خوبم چطور می شود در مقابل هرزه نویسی که به صغیر و کبیر رحم نکرده و با اتهام و توهین همه را از دم تیغش گذرانده مدارا کرد؟

دایر کردن چند سایت (منظور وبلاگ است -و یرایش از آنتی منافق ) ، با محتوای تجزیه طلبی ، توهین به مقدسات ، توهین به مسئولین نظام ، توهین به کارمندان صدا وسیما ، توهین به مردم و دهها توهین و اتهام دیگر آنهم در یک تریبون عمومی ...می شود هیچ نگفت ؟ ایا فکر نمی کنی در این مطالب نشان از آزادی اندیشه نیست بلکه تنها رواج آنارشیسم و اباحه گریست؟

دوست خوبم ما هم معتقد به آزادی اندیشه هستیم اما خواهر خوبم اگر همین فرد یا فردی دیگر بیاید در وبلاگ شما بدترین توهینها را بکند و خدای ناکرده اتهامی غیر اخلاقی و .... بزند ایا شما بازهم معتقدید این نوع رفتار آزادی اندیشه است آیا فکر نمی کنید دیگر هر کس بخود جرعت می دهد در هر موردی هر چه به مغزش می رسد بدون توجه به عواقب شخصی و اجتماعی بنویسد ؟

دوست عزیزم موضوع ایشان بحث ازادی اندیشه و اعتقاد نیست بلکه هرزه نویسیت که می بایست در مقابل تهمتها و بی احترامی ها پاسخگو باشد در یک محکمه عادلانه می بایست از اتهامات خود دفاع کند آیا فکر کرده اید چرا همه ضدانقلابیون سکولارها تجزیه طلبان و سایتهای ضددینی از وی دفاع می کنند خواهر خوبم کمی بیشتر صادقانه بیاندیش .موفق باشید


ویرایش شده در یکشنبه 24 اردیبهشت 1385 و ساعت 03:05 ق.ظ

نوشته شده در یکشنبه 9 مرداد 1384 و ساعت 05:07 ق.ظ توسط : آنتی منـافق

نظر ها () || [لینك مطلب]